Міжнародний фонд “Відродження” 

Украина

Сферы деятельности

Финансовый сектор

Я хочу тут работать
×

Міжнародний фонд “Відродження” 

Міжнародний фонд “Відродження” (МФВ) працює з 1990 року та входить до мережі фундацій Інституту Відкритого Суспільства (заснованого американським меценатом та філантропом Джорджем Соросом), що складається з національних і регіональних фондів у більш ніж тридцяти країнах світу, в тому числі у Центральній і Східній Європі, в Африці, США та на території колишнього Радянського Союзу. Фонд також має підтримку з боку міжнародних донорів та окремих українських й зарубіжних організацій та громадян. За час своєї діяльності Фонд надав численним неурядовим організаціям (НУО) України, а також науково-освітнім, просвітницьким закладам, видавництвам грантів на суму понад 100 мільйонів доларів США.

Місія Фонду – фінансово та організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Міжнародний фонд “Відродження” запроваджує грантові програми задля підтримки громадських ініціатив, які працюють на демократичний розвиток нашого суспільства. Крім того, здійснює підтримку або ініціює громадські обговорення на політичні, соціальні чи міжнародні теми, публікацію інформаційних матеріалів, проведення соціологічних опитувань та громадських кампаній, організацію конференцій, семінарів та круглих столів.
Щороку Міжнародний фонд “Відродження” надає до 7 мільйонів доларів США на проекти, що сприяють розвиткові європейської інтеграції, посиленню впливу громадянського суспільства та його контролю за владою, системі громадського правозахисту й утвердженню принципу верховенства права в Україні, проведенню судової та пенітенціарної реформ, утвердженню свободи слова та інформації, розвиткові громадської активності національних меншин й толерантності у міжнаціональних взаєминах, реформам у сферах освіти, охорони здоров’я, виданню перекладів творів сучасної суспільної думки, розвитку української видавничої справи. МФВ постійно підтримує громадські ініціативи, спрямовані на забезпечення чесного і справедливого волевиявлення громадян. Зокрема, проведення національного екзит-полу, моніторингу та незалежного висвітлення перебігу виборчої кампанії у ЗМІ.

У фонді діє 9 програм:
“Посилення впливу громадянського суспільства”
“Верховенство права”
“Європейська програма”
“Засоби масової інформації”
“Громадське здоров’я”
“Роми України”
“Освітня програма”
“Соціальний капітал і академічні публікації”
“Схід-Схід: партнерство без кордонів”
Докладніше про Фонд, його діяльність та вакансії можна дізнатися на веб-сторінці: www.irf.kiev.ua